Česky Polski

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turistika > Akce v okolí

Akce v okolí


Big-Head B-day (27) párty vol.12

Datum konání
Konec
Typ

milí přátelé jak už je zvykem tak se opět v dubnu uskuteční moje tradiční oslava narozenin v klubu HAD v Harcově na kolejích. Zváni jsou samozřejmě všichni kdo se chtějí přijít pobavit a ne dělat bordel či nějaké problémy :) . Jako každý rok bude na akci nějaké symbolické vstupné které bude po akci kompletně rozděleno mezi kapely. Postupně budu přidávat více infa a zveřejňovat kapely :) zahrají nám : ČLověk v plísni : grind-crust / Trutnov https://bandzone.cz/silentpie Amoclen : violence-grindcore / Liberec https://bandzone.cz/amoclen Incarnate : grindcore / Česká Lípa https://bandzone.cz/incarnate BUM : hardcore-grind / Varnsdorf https://bandzone.cz/bumvdf Garbage Feast : temnej grindcore/fastcore

Více

Bonnie Tyler & Chris Norman

Datum konání
Typ

Bonnie Tyler a Chrise Norman – „Dvě legendy na jednom podiu“ Speciální dvojkoncert rockových legend. Bonnie Tyler a Chris Norman společně na jednom podiu poprvé v ČR.Nezaměnitelné hlasy obou účinkujících a vynikající doprovodné kapely jsou zárukou jedinečné show. Během večera zazní megahity „Lost In France“, It A Heartache“ nebo „Hold Out For Hero“ od Bonnie Tyler, „Midnight Lady“, „Broken Heroes“, „Amazing“ ze sólové dráhy Chrise Normana ale i If you think you know how to love me“, Livin’next door to Alice“ nebo „Oh Carol“ z jeho éry Smokie. Nejen na tyto písně se můžete těšit během tohoto speciálního koncertu.Bonnie Tyler a Chris Norman zaručují nezapomenutelný zážitek!

Více

Ukulele Jack pod Ještědem

Datum konání
Typ

Smíchovský pseudofolkař se sudetskými kořeny zavítá do Liberce. Syrovost intelektuální kavárny i něžná poetika zaplivané čtyřky. Pod Ještědem se rozezní 4 struny, 3 akordy, 2 rytmy a 1 poloha hlasu. Infantilní písně s filozofickým přesahem z aktuálního alba 4,3,2,1..., absolutní novinky i mnohem starší vykopávky! Něžně i ostřeji, ale vždycky s nasazením. Šílený poeta, pro nějž ukulele není náboženstvím, ale prostředkem k tomu, aby se vyřádil, ehm, tedy vyjádřil.

Více

Plexis v Bunkru

Datum konání
Typ

Po roce se vrací punková legenda Plexis P.M. zpět do Bunkru.

Více

Hradišťan & Javory Beat

Datum konání
Typ

Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat na jednom podiu. Není třeba zdůrazňovat, že obě tato tělesa patří mezi stálice české hudební scény. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let a za tu dobu s nimi spolupracovala řada hudebníků a zpěváků. Jiří Pavlica, který dnes stojí v čele Hradišťanu, byl dokonce po nějakou dobu členem skupiny Javory. Ale existují další svorníky, především je to charakter a obsah písní, dále jejich melodika a inspirační zdroje a v neposlední řadě je to také lidský aspekt - vlídný a upřímný přístup k posluchačům. Možná právě proto se obě kapely rozhodly zrealizovat několik společných koncertů se speciálním programem, ve kterém se představí nejen samostatně, ale také ve společné části, kde zazní nové písně i nová hudební aranžmá. Pokud si chcete vychutnat tento mimořádný zážitek, můžete objednat lístky již nyní.

Více