Česky Polski

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turistika > Akce v okolí

Akce v okolí


Předchozí 1

Big-Head B-day (27) párty vol.12 Druhý Pokus

Datum konání
Typ

Přátelé, pandemie už nám trochu opadává nařízení vlády už nám uvolňují tak se chci pokusit uspořádat dodatecně dodatečně svou oslavu narozenin kkterá musela bejt kvuli pandemii zrušena. Line-up se ssnažím zachovat a snad to i podle všeho dopadne tak že vás sechnny zvu a prijďte si vsichni po tam dlouhé době užít zas nejakej koncert snad nám to zas nezatrhnou. zahrají nám : ČLověk v plísni : grind-crust / Trutnov https://bandzone.cz/silentpie Potvrzeno! Amoclen : violence-grindcore / Liberec https://bandzone.cz/amoclen Potvrzeno! Incarnate : grindcore / Česká Lípa https://bandzone.cz/incarnate Potvrzeno! BUM : hardcore-grind / Varnsdorf https://bandzone.cz/bumvdf Potvrzeno!

Více

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

Místo
Sychrov
Datum konání
Typ

Americké uskupení hudebníků, které si říká Postmodern Jukebox, pod vedením zakladatele Scotta Bradleeho účinkuje od roku 2011 a jeho specializací je přetváření populárních hitů současnosti do jazzového či swingového stylu inspirovaného dvacátými lety minulého století. Od založení Postmodern Jukebox uplynulo již deset let a za tu dobu odehráli stovky vyprodaných koncertů na šesti kontinentech a jejich repertoár pokrývá to covery toho nejlepšího, co nabízí posledních dvacet let pop music. Ať už chcete Britney Spears, Guns N’ Roses nebo nejvíc hot objev současnosti Billie Eilish, repertoár PMJ je skutečně široký. Dostali se s ním například až do Good Morning America či na nejvyšší příčky Billboard chart. Nyní se podívají i na sever Čech na zámek Sychrov. Koncert se uskuteční v zámecké zahradě pod širým nebem.

Více

Queenie pod širým nebem 2020

Datum konání
Typ

QUEENIE zavítají 12.8. v rámci tour Pod širým nebem 2020 na zámek Sychrov nedaleko Liberce! Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která vyprodala 2x po sobě pražskou O2 arénu, vyráží na letní Open Air tour v Česku a Slovensku celkem ve 13 městech. Zámek Sychrov nebude tento rok chybět! Precizní ztvárnění písní této legendy světového rocku v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost a perfekcionismus. To vše jsou Queenie v čele se zpěvákem Michaelem Kluchem. Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a to ve špičkové kvalitě v dobových kostýmech. Definují žánr, v němž se hudebně realizují, jako koncertní divadlo. Všechny písně jsou hrány živě v původních tóninách a na autentické nástroje, čímž se kapela odlišuje od mnohých jiných kapel tohoto hudebního oboru. Pořadatelem koncertu je agentura TT Events Production.

Více

Memoriál Gody 2020

Datum konání
Typ

40. ročník bluegrass festivalu

Více

1. narozeniny The CUBES

Datum konání
Typ

Vstupné - předprodej 120,-Kč / na místě 150,-Kč Předkapela - Nasekáč Koncert je z důvodu epidemie koronaviru přesunutý z března 2020 na září 2020. Březnovou vstupenku (tu původní) klub Warehouse bude akceptovat, nebo ji lze jednoduše vyměnit/vrátit v místě nákupu.

Více
Předchozí 1